Slávnostné otvorenie školského multifunkčného ihriska

Napísal Administrator

Utorok, 12 Október 2010

12. október 2010  priniesol žiakom i pedagógom radostnú udalosť. Konečne sa dočkali ukončenia prác a následne slávnostného otvorenia multifunkčného ihriska.Keďže naša škola nemá telocvičňu ani iné športoviská, ihrisko umožní rozvíjať zdatnosť žiakov. Slávnosť otvorila riaditeľka školy Mgr. Božena Škovránová. Po zaznení štátnej hymny Slovenskej republiky sa prihovoril starosta obce, Ing. Milan Zimmerman. Zdôvodnil potrebu rozvíjať športové aktivity pre zdravie mládeže a radosť z pohybu. Po prestrihnutí pásky nám zatančili dievčatá z tanečného krúžku pani učiteľky Heleny Radványiovej. V druhej časti pani učiteľka Mgr. Alena Obžutová riadila medzitriedne zápasy v prehadzovanej. Žiaci i rodičia súťažiacich vesele povzbudzovali.Víťazné družstvo, zložené z hráčov druhého, tretieho a štvrtého ročníka, získalo putovný pohár, ktorý bude postupne vystavený vo všetkých triedach. Na záver každý žiak dostal lízanku v tvare lopty. Krásny slnečný deň umocnil pekný zážitok všetkých zúčastnených.

NÁVRAT NA STRÁNKU AKCIE ŠKOLSKÝ ROK 2010/2011