Školský výlet

Štvrtok, 16 Jún 2011

Dňa 16.júna 2011 sa žiaci 2.až 4.ročníka zúčastnili plánovaného školského výletu. Bol zameraný na spoznávanie histórie, preto si žiaci zvolili návštevu hradu  Krásna Hôrka. Žiakov prehliadka veĺmi zaujala. Prostredie hradu ich fascinovalo, preto so zanietením počúvali výklad sprievodkyne a obdivovali vystavené  artefakty. Keďže naši žiaci majú obmedzené možnosti pohybu v takomto prostredí,odnášali si domov nové zážitky a dojmy, ktoré pretavia do svojich vedomostí. O dva dni neskôr žiaci 0.-tého a prvých ročníkov navštívili ZOO v Kavečanoch. Pridali sa k nim  niektorí žiaci 3.a 4. ročníka, aj zopár rodičov. Zvieratkám sa deti potešili. Niektoré druhy videli prvýkrát v  živote. Počasie im prialo, bolo príjemne a veselo. Po prehliadke celého areálu sa žiaci zahrali pri preliezkach a oddýchli si pri stánkoch s občertvením. Výlet potešil všetkých účastníkov.

NÁVRAT NA STRÁNKU AKCIE ŠKOLSKÝ ROK 2010/2011