Začiatok nového školského roka 2012/13

Pondelok, 03 September 2012

Po prázdninách naša škola opäť ožila smiechom a veselými džavotom. V prvý deň, 3.septembra 2012, sa na školskom dvore zišlo 112 žiakov, z toho 14 začínajúcich povinnú školskú dochádzku. Keďže neboli zaškolení v MŠ, boli zaradení do 0.ročníka. Pribudol nám aj piaty ročník, nakoľko v žiadnej z okolitých plnoorganizovaných základných škôl sa miesto pre našich bývalých štvrtákov nenašlo.   Žiaci sa veľmi tešili na na nový školský rok, na svojich spolužiakov i pani učiteľky.

Po príhovore pani riaditeľky sa  prítomní dozvedeli organizáciu školského roka i rozdelenie tried.

V 0.ročníku bude triednou učiteľkou Mgr.Ildikó Gorová

v 1.A ---------------------------------- -Mgr. Alena Obžutová

v 2.A ----------------------------------  Helena Radványiová

v 3.A ---------------------------------- Mgr. Marcela Timková

v 3.B -----------------------------------Mgr.Božena Škovránová

v  4.A --------------------------------  Mgr.Kornélia Ševčíková

5.A --------------------------------- Mgr.Helena Pavlikovská

Každý rok je niečim výnimočný. Dúfame ,že tento bude ešte úspešnejší ako minulý a zažijeme pri vzdelávaní i výchove žiakov len príjemné chvíle.

NÁVRAT NA STRÁNKU AKCIE ŠKOLSKÝ ROK 2012/2013