Karneval

Štvrtok, 06 Marec 2014

28.2.2014 sa škola premenila na akési mravenisko.Nestala sa žiadna nepredvídaná udalosť, to len naši žiaci sa prezliekali do karnevalových kostýmov. Nálada bola výborná, masky " horeli nedočkavosťou", kedy začne očakávané defilé. Za doprovodu hudby sa  vo vyzdobenej triede objavovali bytosti veselé i záhadné, modelky i tuláčky, hrdinovia i zlosynovia. Masky nielenže vynikali originalitou, ale aj  ich správanie bolo podčiarknuté charakterom postavy. Najviac zaujala maska "murár",ktorú predstavila žiačka 2.A triedy, Evženka Balogová. Počas trvania karnevalu zabávala prítomných svojím humorom a  prístupom k prezentovanej postave, čo sa odzrkadlilo aj v hodnotení poroty/ získala 1.miesto /. Najoriginálnejšie masky boli odmenené cenami. Po ukončení karnevalu sa žiaci rozišli s dobrým pocitom a s vedomím, že ich čakajú jarné prázdniny.

NÁVRAT NA STRÁNKU AKCIE ŠKOLSKÝ ROK 2013/2014