OFDM Slovenska 2014

Streda, 25 Jún 2014

Dňa 19.6.2014 sme už po piatykrát zorganizovali pre našich žiakov OLYMPIJSKÝ FESTIVAL DETÍ A MLÁDEŽE SLOVENSKA. Je to športové podujatie zamerané na pestovanie kladného vzťahu k športu, vytrvalosti a čestnosti. Hlavným zmyslom organizovania týchto festivalov je podnietiť žiakov k tomu, aby pochopili význam športu  a  pohybu pre život. Celé podujatie sa riadilo heslom: "Rýchlejšie, vyššie, silnejšie, čestne a v priateľstve." Slávnostné otvorenie ceremoniálu podčiarkovala biela vlajka s logom OFDMS a znelka, predstavujúca radosť z podujatia. Žiaci k súťažným disciplínam pristupovali zodpovedne i s humorom a podávali slušné športové výkony. V  závere p. učiteľka Obžutová vyhodnotila celé podujatie a  najlepším športovcom odovzdala medaily spolu s vecnými cenami.

NÁVRAT NA STRÁNKU AKCIE ŠKOLSKÝ ROK 2013/2014