Rozprávka

Pondelok, 18 November 2013

Ako to dopadne, keď je žena hlúpa.   Divadelné predstavenie „Hlúpa žena“ nám prišli zahrať dňa 18.11.2013 herci z divadla „Portál“ v Prešove. O čom bol príbeh o Hlúpej žene, ktorá vymenila peniaze za hrnce? Vymenila totiž tekvicové semienka za hrnce. Predajca oznámil žene, že budú variť samé. Hlúpa žena ich položila na stôl a rozkázala, aby jeden navaril polievku, druhý aby navaril druhé jedlo a tretí aby navaril dezert. Keď žena zistila, že hrnce nevaria, jednoducho ich vyhodila cez okno. Muž sa vrátil z práce a žena mu oznámila, že dnešný deň mala aj dobrý , aj zlý. Pochválila sa, že nefunkčné hrnce ,ktoré vymenila za „tekvicové jadierka “ vyhodila.... Ako príbeh dopadol domyslite si sami....

Mgr. B.Škovránová

NÁVRAT NA STRÁNKU AKCIE ŠKOLSKÝ ROK 2013/2014