Viem pekne čítať ?!

Napísal Mgr. Ševčíková    Štvrtok, 05 December 2013

Pod týmto názvom, 5.decembra 2013 , prebehla v našej škole   celoškolská súťaž v estetickom čítaní rozprávok i poézie. Zúčastnili sa jej víťazi triednych kôl, z každej triedy traja žiaci, ktorí  sa snažili podať čo najlepšie výkony. V úvode zahrali žiaci 3.A triedy scénku podľa rozprávky "Cvrček Tobiáš a rómsky primáš" od Józefa Ravasza.

Porota, zložená zo žiakov a p. učiteľky, nakoniec zhodnotila výkony súťažiacich a vyhlásila umiestnenie:

1. miesto - Lukáš  Balog /2.A trieda / a Koloman Sameľ /3.A trieda/

2. miesto- Evženka Balogová / 2.A trieda/, Petra Balogová /4.A trieda/ a Miriam Gáborová /3.A trieda/

3. miesto - Dominik Gábor /4.A trieda/a Zuzka Balogová /3.A trieda/ Súťažiaci i diváci si po súťaži prezreli vystavené knihy , ktoré si môžu požičiavať v školskej knižnici.

NÁVRAT NA STRÁNKU AKCIE ŠKOLSKÝ ROK 2013/2014