Marec - mesiac knihy

V tomto mesiaci pravidelne venujeme zvýšenú pozornosť čítaniu. Žiaci častejšie navštevujú školskú knižnicu, hodiny slovenského jazyka venujú mimo čítankovému čítaniu, besedám o prečítaných knihách, tiež ich autorom. Od septembra beží v našej škole projekt: "Čítaj, bádaj, hádaj", v rámci ktorého čítame aj rozprávky miestnej spisovateľky Anny Nečovej, s ktorou úzko spolupracujeme. Každá trieda si vybrala niektorú jej knihu a žiaci si ju čítajú na pokračovanie. Podľa zváženia v rámci spomínaného projektu zapájame do čítania rozprávok aj rodičov. Žiaci 4.ročníka prečítali knihu Žaluďkovia , ku ktorej sme spolu s autorkou pripravili 4.marca besedu.

NÁVRAT NA STRÁNKU AKCIE 2014/2015