Ukážka cvičenia Ozbrojených síl SR

šk. rok 2015/16  « Predošlá akcia Ďalšia akcia »

Dňa 20.5.2016 sa uskutočnila ukážka cvičenia Ozbrojených síl SR. Príslušníci 23. motorizovaného práporu si pripravili štyri pracoviská, kde sa žiaci mohli čo najlepšie zoznámiť s prácou a poslaním príslušníkov Ozbrojených síl Slovenskej republiky. Žiaci si mali možnosť vyskúšať samopal, pištoľ, snajperku. Malí bojovníci si mohli pochytať, poťažkať či vyskúšať prostriedky chemickej ochrany. Žiakov nadchla i ukážka poskytovania prvej pomoci. Ukážky boli zaujímavé, žiaci mali množstvo otázok, na ktoré odpovedali veľmi pohotoví profesionáli. Našim malým nulťákom sa najviac páčilo pomaľovanie tváre maskovacou farbou a vojenské auto. Bol to deň plný zážitkov a nových informácií.

Ďakujeme príslušníkom 23. motorizovaného práporu z Trebišova, že nám venovali svoj vzácny čas.

šk. rok 2015/16  « Predošlá akcia Ďalšia akcia »