Karneval

Napísal Administrator

Piatok, 25 Marec 2011

Aj v tomto školskom roku sa naši žiaci dočkali karnevalovej zábavy. Vo februári si usilovne zhotovovali masky v škole, ale niektorí si ich pripravili doma spolu s rodičmi. Fantázia naplno pracovala, zábava bola pripravená, ale zrazu chrípka urobila „STOP“.Maškarný bál sme museli odložiť. Zrealizoval sa až 25.3.2011, ale neskorší dátum nijako neubral z jeho atmosféry. V tento deň sa v škole postupne objavovali princezné, rôzne zvieratká, tuláčky , modelky i Peter Pán V originalite sa masky predbiehali. Keďže v tento deň bolo krásne jarné počasie, zábava sa uskutočnila na našom multifunkčnom ihrisku, kde mali žiaci veľa miesta na defilé i na tanec. Porota pozorne sledovala aj konanie masiek, ktoré potom využila pri ich celkovom hodnotení. Najkrajšie či najoriginálnejšie masky boli odmenené cenami,ostatné masky si pochutili na sladkostiach. Nálada bola výborná,žiaci i učitelia sa dobre zabavili.

NÁVRAT NA STRÁNKU AKCIE ŠKOLSKÝ ROK 2010/2011