Koniec školského roka

Štvrtok, 30 Jún 2011

Koniec školského roka pripadol tento rok na 30. jún 2011. Počasie nám prialo a už od skorých ranných hodín sa naši žiaci schádzali pred školou, kde nedočkavo očakávali, kedy sa otvorí jej brána a oni budú môcť poslednýkrát v tomto školskom roku zasadnúť na svoje miesto v triede. Netrpezlivo sledovali, kedy pani učiteľky vstúpia do triedy a rozdajú vysvedčenia. Keď nastala chvíľa hodnotenia celoročného úsilia, žiaci stíchli a zvedavo počúvali slová pochvaly i povzbudzovania do ďalšej práce. Odmenení boli žiaci s najlepšími vyučovacími výsledkami, ale i tí, ktorí mali vzornú školskú dochádzku. Nezabudli sme ani na žiakov veľmi slušných a ochotných pomáhať iným. K vysvedčeniu všetci žiaci dostali aj sladkú čokoládu a po poučení o bezpečnosti počas prázdnin sa jednotlivé triedy odfotografovali s triednymi učiteľkami na školskom dvore. Napokon sa všetci veselo rozišli do svojich domovov, aby príjemne prežili zaslúžené prázdniny.

NÁVRAT NA STRÁNKU AKCIE ŠKOLSKÝ ROK 2010/2011