LOGO ŠKOLY

Adobe Flash Player

stiahnuť ho môžete tu-

Počítadlo

Olympijský festival detí a mládeže

Pondelok, 02 Júl 2012

Už štvrtýkrát sa v našej škole konal OLYMPIJSKÝ FESTIVAL DETÍ A MLÁDEŽE. Každoročne ho pripravuje p. učiteľka Alena Obžutová. V tomto školskom roku sa konal 27. júna 2012. Žiaci opäť súťažili v rôznych disciplínach a turnajoch. Z kolektívnych hier majú najradšej vybíjanú, preto sa do súťaže zapojili žiaci všetkých tried. Na záver boli vyhlásené výsledky jednotlivých disciplín a športových zápasov. V plnení disciplín bol najšikovnejší žiak 0.-tého ročníka, Erik Žiga, ktorý dosiahol plný počet bodov. Udelili sme ešte 5 druhých miest a 12 tretích miest. Všetci ocenení dostali medaily/ zlatú, striebornúi i bronzovú/ a hodnotné darčeky. Vo vybíjanej zvíťazili žiaci 4.A triedy, na druhom mieste sa umiestnilo zmiešané družstvo /v zložení žiakov všetkých ročníkov/.

NÁVRAT NA STRÁNKU AKCIE ŠKOLSKÝ ROK 2011/2012