Záložka do knihy spája školy

Napísal Mgr. Ševčíková    Streda, 30 Október 2013

AJ v tomto školskom roku sme sa zapojili do literárno - výtvarnej súťaže: "ZÁLOŽKA DO KNIHY SPÁJA ŠKOLY". V tomto školskom roku sme sa skontaktovali so školou v zahraničí. Je to Česká republika a škola sa nachádza v obci Vyskytná. Téma práce bola: Vymaľuj mi svojho obľúbeného literárneho hrdinu. Na výrobe záložiek sa podieľali žiaci 1. až 4. ročníka. Podarilo sa nám zhotoviť veľmi pekné , vkusné a praktické záložky, ktoré iste potešia žiakov v spriatelenej škole. Tešíme sa aj na ďalšiu spoluprácu so žiakmi i pedagógmi ZŠ vo Vyskytnej!!! Aj so žiakmi  zo Základnej školy v Ľuboticiach sme si vymenili záložky. Potešili sme sa, že sme získali ďalších priateľov. Dúfame, že naša spolupráca sa bude rozvíjať a priateľstvo sa ešte viac upevní .

Záložky pre ZŠ Ľubotice

Záložky od ZŠ Ľubotice