Jesenné variácie

šk. rok 2016/17  « Predošlá akcia Ďalšia akcia »

Jeseň je čarovné obdobie plné farieb, dozrievajúcich plodov, ale aj zmien počasia. S príchodom jesene sa mení aj príroda. Náš školský dvor je plný opadaného lístia, ktoré vytvára farebný koberec. Štebotavé lastovičky postupne čoraz viac utíchajú a odlietajú prečkať tuhú pani Zimu do teplých krajín. Čaro jesene dokážu oceniť najmä deti váľajúce sa v kope lístia, alebo stačí len pohľad na lietajúceho šarkana, ktorý brázdi na zatiahnutej, ba až tmavej oblohe, unášaného ujom Vetrom k nedohľadným výšinám.
 Toto kúzelné obdobie sme sa snažili vystihnúť a na chvíľu zachytiť jeho krásu i v priestoroch našej základnej školy výzdobou tried, vitamínovou výstavkou plodov čarovnej pani jesene i hravou farebnou mozaikou našich okien.

šk. rok 2016/17  « Predošlá akcia Ďalšia akcia »