Medzinárodný deň školských knižníc

šk. rok 2015/16  « Predošlá akcia Ďalšia akcia »

Medzinárodný deň školských knižníc

Podujatie zorganizované k Medzinárodnému dňu školských knižníc, dňa 26. októbra 2015 sa nieslo v duchu tohtoročnej témy: "Žiaci v školskej knižnici – v centre vzdelávania". Zaujímavé divadelné predstavenie prepletené hudbou, tancom, humorom, ale hlavne múdrosťou,  zaujalo nielen žiakov.  Pútavým predstavením prezentovali tri prasiatka potrebu ovládania remesla, ktoré sa v budúcnosti stane ich každodenným chlebom.  V rozprávke boli prepojené aktuálne pojmy z oblasti finančnej gramotnosti, prasiatka  prezentovali mladším spolužiakom pozdravy a jednoduché frázy v anglickom jazyku. Príslovia i porekadlá vysvetlili prostredníctvom jednotlivých divadelných scén. Z edukačnej stránky bolo divadelné predstavenie pripravené na vysokej úrovni.

šk. rok 2015/16  « Predošlá akcia Ďalšia akcia »