Mesiac úcty k starším

šk. rok 2015/16  « Predošlá akcia Ďalšia akcia »

Babička ma naučila variť si čaj s medom.

Opravovať, čo kde treba, to zas robím s dedom.

Moji starkí šikovní sú a všeličo vedia.

Aj keď dačo vyparatím, našim nepovedia.

Sú to verní kamaráti, často u nich bývam.

Raz im všetko s lásku vrátim,

v srdiečku ich skrývam.

Aj týmito slovami z básne sa prihovárali žiaci 0.A a 0.B z našej školy svojim starým rodičom, ktorých privítali pri príležitosti „ Úcty k starším – v mesiaci októbri.

Program plný piesní, básní a tancov s poďakovaním za lásku, vďaku, starostlivosť a všetko krásne a dobré naplnil celú triedu. V nejednom oku sa zaleskla slzička pri pohľade na šťastné, usmiate tváre svojich vnúčat, keď im vyjadrili svoju lásku a vďačnosť i bozkom a objatím. Pri tejto príležitosti žiaci vlastnoručne vyrobili krásne jesenné pozdravy, ktoré po predstavení im ich odovzdali.

Ďakujeme Vám, milí rodičia i starí rodičia, že ste strávili príjemné popoludnie s Vašimi vnúčatami a prajeme Vám v živote ešte veľa zdravia a pekných spoločných zážitkov so svojimi najbližšími

šk. rok 2015/16  « Predošlá akcia Ďalšia akcia »