Medzinárodný deň školských knižníc

šk. rok 2017/18  « Predošlá akcia Ďalšia akcia »

Medzinárodný deň školských knižníc

Medzinárodný deň školských knižníc patrí k slávnostným dňom našej základnej školy.  Podujatie realizované dňa 23. októbra 2017 sa nieslo pod názvom „Objavuj s Milanom Rastislavom Štefánikom.  Zábavnou formou žiaci obohacovali poznatkový systém o významnej slovenskej osobnosti, energickom vedcovi, astronómovi, cestovateľovi, politikovi, armádnemu generálovi..., ale predovšetkým skvelému človekovi Milanovi Rastislavovi Štefánikovi. Ponúknutými  inovatívnymi metódami edukácie interaktívnym testom Alf sme žiakov viedli k radosti z objavovania so zreteľom na vonkajšie i vnútorné podmienky a osobitosti ich osobností. Najkrajším prekvapením dňa bola samotná návšteva Planetária v CVČ Domino v Košiciach.

šk. rok 2017/18  « Predošlá akcia Ďalšia akcia »