VIANOČNÉ VARIÁCIE

šk. rok 2017/18  « Predošlá akcia Ďalšia akcia »

VIANOČNÉ VARIÁCIE
Vianočné sviatky sú obdobím, na ktoré netrpezlivo čakáme, lebo ich čaro a výnimočnosť nás napĺňajú pocitmi šťastia, pohody a harmónie. Napriek tomu, že Vianoce sú každý rok, ich okúzľujúce čaro sa nedá ničím nahradiť ani napodobniť.
Aj u nás v škole sme si príchod sviatkov spestrili.
Žiaci na hodinách výtvarnej výchovy a výtvarnom krúžku, vytvorili niekoľko novoročných pozdravov na návrh pani ministerky školstva Martiny Lubyovej. Pozdravy by mali byť rozposlané partnerom ministerstva školstva po celom svete. Táto pekná myšlienka pani ministerky spolupracovať aj takouto formou so žiakmi našej školy potešila malých výtvarníkov a dúfame, že pozdravy urobia radosť aj adresátom.
Omamná vôňa sa šírila po celej škole pri pečení medovníčkov žiakmi tretieho a štvrtého ročníka, pod vedením pani učiteľky Timkovej. Šikovných cukrárov pochválili aj rodičia, ktorí túto dobrotu ochutnali.
Už sa všetci tešíme na Vianoce.

šk. rok 2017/18  « Predošlá akcia Ďalšia akcia »