ZÁLOŽKA DO KNIHY SPÁJA ŠKOLY

ŠK. ROK 2021/22  « PREDOŠLÁ AKCIA ĎALŠIA AKCIA »

„Záložka do knihy spája školy.“

Názov projektu: „Očarujúci svet knižných príbehov, rozprávok a básní“.

Žiaci Základnej školy vo Vtáčkovciach sa pravidelne zapájajú do projektu, ktorého cieľom je nadviazať kontakt  medzi základnými školami a tak podporiť čítanie prostredníctvom výmeny záložiek do kníh. V školskom roku 2021/2022 sa našou partnerskou školou stala ZŠ Východná. Pre našich kamarátov sme záložky zhotovovali s láskou postupne na hodinách čítania, výtvarnej výchovy i v čase záujmovej činnosti. V školskej knižnici v rámci epidemických opatrení sme tradične usporiadali triedny čitateľský maratón tentoraz pri šálke horúcej čokolády, žiaci čítali a odmenou im bola záložka, ktorú si vybrali od našich nových kamarátov. Záujem o nádherné záložky bol veľkou motiváciou k úspechu. Veríme, že naše priateľstvo rozvinieme aj výmenou vianočných pozdravov, ktoré prinesie predvianočný čas.

ŠK. ROK 2021/22  « PREDOŠLÁ AKCIA ĎALŠIA AKCIA »